DPF-FR-002 FILTRU PARTICULE NTY PARTS

DPF-FR-002 FILTRU PARTICULE NTY PARTS

1073 Lei

0 Recenzii / Scrie o recenzie

  • Producator: NTY PARTS
  • Cod piesa: DPF-FR-002
  • Disponibilitate: In stoc

Cantitate:

FORD GALAXY 2.0TDCI 2006-,MONDEO IV 2.0TDCI 2007-,S-MAX 2.0TDCI 2006-

Greutate (în kg): 6,150
Lungime [mm]: 635
Numar informatii tehnice: 92
Norma gaze de esapament: Euro 4
Calitate: Cordierite
Unitate de împachetare: 1
Cantitatea de unitate de ambalare: 1

Producător Cod OE
AS FD1003
AS FD1003Q
AS FD1004
AS FD1004Q
ASSO 14.15002
BM CATALYSTS BM11006
BM CATALYSTS BM11006P
BM CATALYSTS BM11023
BOSAL 095-213
BOSAL 095-214
DELPHI HDP121
EEC DPF018
EEC DPF027
EEC DPF027S
ERNST 910545
FENNO P9923DPF
FENNO P9924DPF
FONOS 73032
FORD 1306079
FORD 1310191
FORD 1361317
FORD 1420068
FORD 1422975
FORD 1436992
FORD 1453045
FORD 1460442
FORD 1463993
FORD 1513167
FORD 1529579
FORD 1556099
FORD 1607729
FORD 1683846
FORD 1689258
FORD 1948720
FORD 1948721
FORD 3M515H221AB
FORD 3M515H221AC
FORD 3M515H221AD
FORD 6G915H250BC
FORD 6G915H250BD
FORD 6G915H250BE
FORD 6G915H250BF
FORD 6G915H250EA
FORD 6G915H250EC
FORD 6G915H250FA
FORD 6M515H221AA
FORD 6M515H221AB
FORD 7G915H250AD
FORD RE6G915H250BF
FORD RE6G915H250HA
FORD RE7M5J5H221AA
FORD RM6G915H250AA
HJS 93 15 5022
IMASAF 37.06.83
IMASAF 37.79.83
KLARIUS 390150
KLARIUS 390173
KLARIUS 399006
MTS 17.00034
MTS 17.00095
SIGAM 25304
VENEPORTE FD30581F
VOLVO 31219616
VOLVO 31219646
VOLVO 31269067
VOLVO 31293324
VOLVO 36000074
VOLVO 36001001
VOLVO 36002223
VOLVO 36002473
VOLVO 36002495
VOLVO 36002589
VOLVO 36050309
VOLVO 36050342
Cautare dupa tip auto Ford

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Campurile marcate cu * sunt obligatorii