05P634 set placute frana,frana disc LPR

05P634 set placute frana,frana disc LPR
05P634 set placute frana,frana disc LPR

05P634 set placute frana,frana disc LPR

60 Lei 39 Lei

0 Recenzii / Scrie o recenzie

  • Producator: LPR
  • Cod piesa: 05P634
  • Disponibilitate: In stoc

Cantitate:

Grosime [mm] 17
Latime [mm] 87
Înaltime [mm] 52,9
pentru numar articol 05P634
Sistem frânare TRW
Producator Cod OEM
FORD 1001096
FORD 1027640
FORD 1115107
FORD 1133448
FORD 1343514
FORD 1345340
VW 1E0698451B
VW 1E0698451C
VW 1E0698451D
VW 1E0698451E
VW 1E0698451G
AUDI 1H0698451D
SEAT 1H0698451D
SKODA 1H0698451D
VW 1H0698451D
AUDI 1J0698451
SEAT 1J0698451
SKODA 1J0698451
VW 1J0698451
AUDI 1J0698451B
SEAT 1J0698451B
SKODA 1J0698451B
VW 1J0698451B
AUDI 1J0698451C
SEAT 1J0698451C
SKODA 1J0698451C
VW 1J0698451C
VW 1J0698451D
VW 1J0698451E
VW 1J0698451G
VW 1J0698451H
SEAT 1J0698451J
SKODA 1J0698451J
VW 1J0698451J
SKODA 1J0698451K
VW 1J0698451L
AUDI 1J0698451N
SEAT 1J0698451P
SKODA 1J0698451P
VW 1J0698451P
VW 1J0698451R
SKODA 1J0698451S
VW 1JD698451
VW 1K0698451C
AUDI 1K0698451J
SKODA 1K0698451J
VW 1K0698451M
VW 3B0698451
SKODA 3B0698451A
VW 3B0698451A
CITROËN 425223
PEUGEOT 425223
PEUGEOT 425232
CITROËN 425233
CITROËN 425241
PEUGEOT 425396
PEUGEOT 425417
CITROËN 425420
RENAULT 440600295R
AUDI 4B0698451
SEAT 4B0698451
SKODA 4B0698451
VW 4B0698451
VW 4B0698451A
AUDI 4B0698451B
SEAT 4B0698451B
SKODA 4B0698451B
VW 4B0698451B
VW 4B0698451E
AUDI 4D0698451C
VW 4D0698451C
AUDI 4D0698451D
SEAT 4D0698451D
SKODA 4D0698451D
VW 4D0698451D
VW 6X0698451
SEAT 6X0698451A
VW 6X0698451A
AUDI 7M0698451
SEAT 7M0698451
SKODA 7M0698451
VW 7M0698451
SEAT 7M3698451A
VW 7M3698451A
AUDI 8D0698451A
SEAT 8D0698451A
SKODA 8D0698451A
VW 8D0698451A
AUDI 8E0698451
SEAT 8E0698451
SKODA 8E0698451
VW 8E0698451
AUDI 8E0698451A
SEAT 8E0698451A
SKODA 8E0698451A
VW 8E0698451A
AUDI 8E0698451B
VW 8E0698451D
VW 8E0698451E
SKODA 8E0698451K
SEAT 8E0698451L
VW 8E0698451L
FIAT 9404252328
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 AUDI A1 (8X1, 8XK, 8XF) 1.2 TFSI motor pe benzina 2010 2016 63 86 benzina
2 AUDI A1 (8X1, 8XK, 8XF) 1.4 TFSI motor pe benzina 2010 2016 90 122 benzina
3 AUDI A1 (8X1, 8XK, 8XF) 1.4 TFSI motor pe benzina 2011 2016 136 185 benzina
4 AUDI A1 (8X1, 8XK, 8XF) 1.4 TFSI motor pe benzina 2012 2016 103 140 benzina
5 AUDI A1 (8X1, 8XK, 8XF) 1.6 TDI motor diesel 2010 2016 77 105 motor diesel
6 AUDI A1 (8X1, 8XK, 8XF) 1.6 TDI motor diesel 2011 2016 66 90 motor diesel
7 AUDI A1 (8X1, 8XK, 8XF) 2.0 TDI motor diesel 2011 2016 105 143 motor diesel
8 AUDI A1 (8X1, 8XK, 8XF) 2.0 TFSI quattro motor pe benzina 2012 2016 188 256 benzina
9 AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF, 8XK) 1.2 TFSI motor pe benzina 2012 2016 63 86 benzina
10 AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF, 8XK) 1.4 TFSI motor pe benzina 2011 2016 90 122 benzina
11 AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF, 8XK) 1.4 TFSI motor pe benzina 2011 2016 136 185 benzina
12 AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF, 8XK) 1.4 TFSI motor pe benzina 2012 2016 103 140 benzina
13 AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF, 8XK) 1.6 TDI motor diesel 2011 2016 66 90 motor diesel
14 AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF, 8XK) 1.6 TDI motor diesel 2011 2016 77 105 motor diesel
15 AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF, 8XK) 2.0 TDI motor diesel 2011 2016 105 143 motor diesel

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Campurile marcate cu * sunt obligatorii